Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Novinky

Informace

Můžete vybírat ze 3 způsobů dopravy.

PPL - Zboží Vám doveze kurýrní firma PPL v době mezi 8,00-18,00 hodinou. Řidič PPL Vás bude před doručením kontaktovat na telefonním čísle, které jste uvedli v objednávce. Pokud Vás řidič nezastihne na uvedené adrese, tak Vám zanechá oznámení, že se Vám pokusí balík doručit další den. PPL nabízí pouze 2 pokusy dodání! Je možné si také balík vyzvednout na depu PPL. Vaše depo PPL si můžete najít podle PSČ na stránce http://www.ppl.cz/. Jelikož PPL rozváží zboží v době od 8 – 18 hodin, doporučujeme jako kontaktní adresu udat např. adresu do firmy.

ČESKÁ POŠTA - Zboží si můžete nechat zaslat Českou poštou. Zboží je vždy zabaleno tak, aby nedošlo k poškození originálního obalu ani samotného zboží. V případě, že je balík poškozený, sepište před jeho převzetím reklamační protokol. Pokud Vás poštovní doručovatel nezastihne, měl by Vám nechat v poštovní schránce oznámení o tom, že si můžete zásilku vyzvednout na poště. Pokud toto oznámení nemáte ve schránce ani po 5 pracovních dnech od zadání objednávky v našem obchodě, kontaktujte nás. Protože s touto službou máme negativní zkušenosti, doporučujeme pouze zákazníkům, kterým nevyhovuje doručení PPL v době 8,00-18,00 a chtějí si balík vyzvednout na poště.

Dodací lhůta STANDARDNÍHO balíku je 3-5 pracovních dnů.
Dodací lhůta OBCHODNÍHO balíku je 1-2 pracovní dny.

OSOBNÍ ODBĚR V PRODEJNĚ: -Zboží je možné vyzvednout si osobně v prodejně v Nádražní 62/280, Praha 5 nebo v prodejně Jiřího Wolkera 5, Teplicev otevírací době (nebo v jiný čas po předchozí domluvě).