Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Novinky

O nás

am SPORT s.r.o. je česká firma zabývající se obchodní činností v oblasti sportu. V současné době provozuje jeden internetový a jeden kamenný golfové obchody pod názvem amGOLF.cz.

Internetový obchod amGOLF.cz vznikl v roce 2004 především pro golfisty, kteří chtějí za svoje peníze získat adekvátní kvalitu. Z toho vychází označení obchodu - "am" bereme jako protiklad všem drahým "pro", kde ne vždy cena odpovídá kvalitě služeb a výrobků. V roce 2007 následovalo otevření prvního kamenného obchodu na Praze 5 Smíchově, kde působíme dodnes.

V současné době nabízíme široký sortiment zboží od všech předních výrobců golfového vybavení. Jsme distributory pro Českou republiku značek AsbriGolf, Sun Mountain a Teego.


Server GOLFLOGO.cz je naším novým projektem. Vychází ze stále vyšší poptávky na takzvaný branding golfového vybavení. Se vzrůstající oblibou golfu v Česku se zvyšuje i poptávka po zviditelnění firem v tomto sportovním odvětví. Stále více golfistů = stále více potencionálních zákazníků pro firmy, které se rozhodují, jak správně získat golfistu svou reklamou či prezentací.


Řešením pro Vás mohou být tyto stránky, kde nabízíme přehledným způsobem široký výběr z golfového vybavení a golfových doplňků vhodných k potiskům či výšivkám Vaším logem nebo sloganem.