Nezapomeňte se přihlásit k odběru novinek

výrobci

E-mail: amgolf@amgolf.cz

Telefon: 724 297 785

amSPORT, s.r.o.
Voskovcova 1075/55
152 00 Praha 5
IČ 27157776, DIČ CZ27157776 (jsme plátci DPH)

Obchodní podmínky

Co je GolfLogo.cz?
GolfLogo.cz je specializovaný projekt na branding golfového vybavení. Vzhledem k charakteru nabídky je určena především firmám nebo obchodníkům.

Jak probíhá objednávka?
Vyberte si konkrétní produkt a buď vyplňte a odešlete objednávku, další informace doplníme následně telefonicky nebo emailem. Nebo pošlete emailem na amgolf@amgolf.cz zprávu a připojte link se zbožím, které se vám líbí. Tímto způsobem můžete poslat také dotaz, jestli jste nějaký produkt viděli jinde a chtěli byste cenovou nabídku od nás.

Kdo provozuje tyto stránky?
amSPORT s.r.o., se sídlem Voskovcova 1075/55, Praha 5 (IČ 27157776, DIČ CZ27157776, jsme plátci DPH), která je provozovatelem eshopu www.golflogo.cz, je česká firma zabývající se obchodní činností v oblasti sportu. Jako hlavní činnost provozuje internetový golfový obchod pod názvem amGOLF.cz, který prodává golfové vybavení od roku 2004.

Jaké jsou podmínky objednání zboží?
Nabídka s uvedenou cenou je platná při odběru minimálního množství, které je u zboží uvedené. Menší než minimální množství je možné pouze pro golfové míčky nebo speciální objednávky dražšího zboží a poptávku pošlete nejlépe na email amgolf@amgolf.cz nebo zavolejte na telefonní číslo 724297785. Menší než minimální množství s vaším logem není možné. Popřemýšlejte, jestli nebudete mít příležitost obdarovat víc lidí.
Objednávka je závazná po našem potvrzení vaší objednávky, tzn. vaše objednávka je nezávazná, dokud si jí nepotvrdíme.

Co nabízíme a jak dlouho to trvá?
Nabízíme širokou paletu zboží, které přímo odebíráme od značkových i neznačkových výrobců, takže dokážeme zajistit zboží ve všech cenových relacích. Zboží i s brandingem dodáváme v naprosté většině případů do 14 dnů, při objednávce zboží od firmy Asbri je dodání 3 týdny, protože jede z daleka. S brandingem máme dlouholeté zkušenosti a dokážeme zajistit i nestandardní objednávky. Pokud klient spěchá, tak dokážeme zajistit zboží do týdne i s brandingem. Občas to je stresující, takže chceme příplatek, jindy to je pohoda a i rychlé dodání může být bez příplatku.
Na stránky nemůžeme dát kompletní nabídku. Proto v horním menu najdete odkaz na katalogy výrobců, od kterých odebíráme a třeba tam najdete inspiraci. Ani tam jste nenašli, co potřebujete? Tak nás neváhejte kontaktovat a poptat emailem na amgolf@amgolf.cz nebo telefonicky na telefonním čísle 724297785.

Jak zacházíme s vašimi osobními daty?
Kontakty na klienty jsou pro nás nedotknutelné a rozhodně je nepouštíme nikomu dalšímu. Když nám dáte souhlas se zasíláním newsletteru, tak vás rozhodně nebudeme bombardovat spamem, ale jen zajímavými nabídkami a pokud se nám povede poslat 10 nabídek do roka, tak to budeme na hranici našich schopností.
A teď jak to píší právníci. Kupující souhlasí s tím, aby poskytnuté osobní údaje byly prodávajícím zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů (č. 101/2000 Sb.) za účelem plnění předmětu smlouvy. Kupující má právo být informován, jaké údaje o něm prodávající eviduje, a je oprávněn tyto údaje měnit, případně písemně vyslovit nesouhlas s jejich zpracováváním. Dozor nad ochranou osobních údajů vykonává Úřad pro ochranu osobních údajů. Kupující může prodávajícímu sdělit, že chce ukončit zasílání obchodních sdělení, a to na elektronickou adresu získanou v souvislosti s plněním smlouvy, aniž by mu tím vznikly jakékoliv náklady.
Prodávající se zavazuje osobní údaje kupujícího neposkytnout jiným třetím subjektům než smluvnímu dopravci za účelem dodání zboží.
Prodávající umožní nákup bez registrace, přičemž údaje neregistrovaných kupujících využije výhradně k plnění předmětu smlouvy, nikoliv k marketingovým či obchodním účelům.

Jak zboží dopravujeme ke klientovi?
Máme smlouvu s PPL, Geis, Zásilkovnou. Umíme poslat Českou poštou, ale nemáme jí rádi kvůli špatnému poměru kvalita/cena. Cenu se dozvíte při našem potvrzení objednávky. Při větších objednávkách má klient dopravu zdarma, při objednávkách v řádu tisícikorun asi nějakou dopravu naúčtovat budeme muset.